Skip to content

1… 2… 3… Ahoj przygodo!

O podróżowaniu marzyłam od zawsze – pewnie za sprawą mojej szalonej Mamy – skądinąd popularnej blogerki, która pakowała mnie, mojego brata i termos z kompotem rabarbarowym do groszkowego malucha i woziła gdzie tylko się dało.

Później, będąc już na studiach, starałam się zarobić jakieś drobne pieniądze*, które pozwoliłyby mi na szalone wyprawy autostopem. W ten sposób udało mi się zwiedzić kawałek Europy.

Potem nadszedł przełomowy moment, czyli zagraniczne praktyki w Paryżu, które jeszcze bardziej otworzyły mnie na świat i dały ogromną motywację do spełniania marzeń, nie tylko tych podróżniczych. I tak oto od 2011 r. każdą wolną chwilę spędzam na tropie przygód i świata.

Do momentu założenia tego bloga spędziłam w powietrzu ponad 409 godzin i przeleciałam prawie 292 546 km. Tripadvisor podpowiada, że zwiedziłam 23% świata. Niestety, opisów miejsc, które odwiedziłam do tej pory, tu na blogu już raczej nie odtworzę.

Blog ma być pamiątką po małych i dużych wyprawach, a także galerią amatorskich zdjęć. Chciałabym nadać mu przede wszystkim charakter praktyczno-informacyjny.

Zdaję sobie sprawę, że istnieje wiele blogów o tematyce podróżniczej. Ten zapewnie nie będzie szczególnie różnił się od pozostałych. Wpisy pojawiać się będą nieregularnie, w zależności od nadarzających się wyjazdów, ale może akurat, Drogi Czytelniku, znajdziesz tu coś dla siebie.

Zatem do dzieła!

* Np. ściągająć hurtowo simlocki z telefonów komórkowych lub, bardziej ambitnie, pomagając na targach książki.

One Comment

Dodaj komentarz